Висаджувати цибулини пізньоцвіту потрібно в серпні-вересні. Підійде відкрита ділянка, з легким окультурених ґрунтом, без застою води. Глибина посадки залежить від розміру посадкового матеріалу (приблизно 3-4 сантиметри). Важливо також зберігати відстань між цибулинами в 10-15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Пізньоцвіт |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | вересень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 18/20 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176,95 ₴





