Буддлея Уайт Профьюжен любить купатися в променях сонця, тому найбільш слушним місцем для висадки буде добре освітлена сонячна ділянка з родючим, добре дренованим ґрунтом. Культура не переносить високу вологість в кореневій зоні, вважає за краще глинисто-піщаний субстрат.
Час посадки. Висаджують кущ навесні або восени, в період, коли немає заморозків. Для роботи вибирають прохолодну похмуру погоду. Саджанець, поміщений в землю, поливають і мульчують подрібненою корою.
Місце посадки. Родючий, добре дренований ґрунт, сонячне і тихе місце - ось умови вирощування, які подобаються буддлеї. Сорт в повному обсязі морозостійкий, але навіть після холодної зими бурхливо нарощує молоді гілки та вступає в період цвітіння. Буддлею можна садити поодинці, групами або в поєднанні з іншими садовими рослинами.
Взимку слід утеплювати молоді кущі, вони чутливі до ранніх заморозків. Перш ніж вибрати відповідне місце для висадки, слід перевірити, чи захищене воно від вітру з північного боку.
Глибина посадки. Щоб висадити молодий кущ, готують посадкову яму потрібного розміру, орієнтуючись на розмір коренів рослини. Після висадки коренева шийка повинна залишитися над поверхнею ґрунту.
Догляд. Для White Profusion несприятлива посуха, весь період вегетації кущ слід регулярно поливати. Ця рослина дуже толерантна, її легко вирощувати в горщику на терасі або патіо. На зиму декоративний чагарник, що зростає в контейнері, слід перенести в теплицю або оранжерею.
Буддлея любить обрізку. Щоб вона красиво цвіла і добре розвивалася, щовесни її потрібно обрізати на висоті 20 см над землею. Кращий час для стрижки - теплий березень або квітень. Відсутність обрізки призводить до того, що рослина приймає неправильну форму, не розгалужується, погано або зовсім не цвіте. Після обрізки багаторічну рослину підживлюють азотними добривами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Півтінь |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Початок цвітіння | Липень |
| Кінець цвітіння | Жовтень |
| Колір | Білий |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Тип рослини | Саджанець |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Буддлея |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Висота рослини | 150 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Суха |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Розсада |
- Ціна: 129,95 ₴





