Гіацинт Gipsy Queen (Джіпсі Кyїн). Цей сорт ідеально підходить для вас. Це класичний голландський гіацинт зі світло-кораловими квітками. Ефектний гіацинт із прекрасним ароматом вартий вашої уваги! Він додасть яскравості весняному саду. Назва сорту звучить у перекладі як «Циганська королева».
Зовнішній вигляд
Він виростає заввишки до 15-30 см. Квітки дзвінчасті, численні (до 35 штук), загорнуті, у щільному суцвітті. В одному кольорі зібрані кораловий, рожевий і абрикосовий кольори. Розмір квітки — приблизно 4 см у діаметрі й стільки ж або трохи більше завдовжки. Цей сорт вирізняється не тільки красою, але й найчудовішим ароматом. Квітки мають сильний і стійкий солодкий аромат. Це один із найароматніших сортів. Суцвіття — щільний пензель, шаровидно-циліндричної форми та заввишки від 20 до 30 см. Квітки розпускаються всередині весни. Колір цей сорт триває, до трьох тижнів. Листя лінійне, гладке, жолобчасте, синьо-зелене, зібране в прикореневі розетки по 9 штук. Ефектно контрастують із квітками. Їхній розмір — від 10 до 30 см завдовжки. Цей гіацинт призначений для вирощування на відкритому повітрі, але не готовий до раннього цвітіння в приміщенні. Він має щільні суцвіття з квіток-дзвіночок.

Посадка. Гіацинти можна висаджувати як у відкритий ґрунт, так і в контейнери. У відкритому ґрунті вони віддають перевагу рости на родючих, добре дренованих ґрунтах, але не кислих. Місце для саджання вибирають сонячну або легку тінь, захищену від вітру. Перед посадкою вносять органічні та мінеральні добрива. Луковиці висаджують у вересні-начадне жовтня. Глибина посадки залежно від розміру цибулини має становити 10-15 см, відстань між цибулинами — 15-20 см.
Зверніть увагу, що великі цибулини призначені для виганяння, а цибулини середнього розміру — для вирощування у відкритому ґрунті. Гіацинти, які вирощені з цибулин середнього розміру, більш стійкі до несприятливих погодних умов.
Під час саджання в контейнери, гіацинтам потрібно забезпечити гарний дренаж. Контейнери мають мати дренажні отвори, на дно поміщають шар дренажу. Землісуміш готують із дернової, компостної землі, піску або торфу. Ємності підбирають так, щоб цибулині було «тесно» тобто діаметр горщика вибирають на кілька см більше, ніж розмір цибулини.
Гіацинти надають найбільшу цікавість для зимової виганки. Луковиці вибирають великі і здорові (понад 5 см у діаметрі), їх висаджують у горщики або спеціальні ємності для гіацинтів. Для проростання цибулин потрібне прохолодне та темне місце. Після появи листя гіацинти переносять у прохолодне тінисте приміщення, після появи суцвіття — у світле приміщення. Після цвітіння цибулини висаджують у відкритий ґрунт.

Догляд. Луковиці гіацинтів можна залишити зимувати в землі, але краще викопати після відцвітання и зберігати до осінньої посадки. Після цвітіння, суцвіття гіацинтів зрізають, а листя залишають. Листя «живитиме» цибулину. Після засихання листя, на початку літа, цибулини викопують, сушать і зберігають у торфі або тирсах у сухому приміщенні. Без викопки, на одному місці можуть рости до 3 років.
Поливати гіацинти потрібно в період активного росту, приблизно двічі на тиждень. Гіацинти не переносять зайвої вологи. Не можна допускати пересихання ґрунту. Гіршкові гіацинти потребують регулярних підживлень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Гіацинт |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 30 см |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Засухостійкість | Так |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Гіацинти для вигонки |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Кімнатні, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 15/16 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 15-30 см |
| Час цвітіння | квітень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 149,95 ₴





