Посадка. Смородина - світлолюбива рослина, але виносить легку півтінь. Віддає перевагу родючим, вологим, слабо кислим грунтам. Період посадки - рання весна, осінь. Посадочні ями готують розміром 0,5 х0, 5х0, 5м. Саджанці висаджують за схемою 2х1, 5 м. При посадці їх заглиблюють на 10 см.
Догляд. Смородина - сама вологолюбна серед ягідних чагарників. Грунт повиненбути вологим, без застою води. При засусі поливають (не менше 2-3 відер під кущ в тиждень). Підживлюють в період інтенсивного росту і після плодоношення. Потребує щорічної обрізки (весною або восени). Не слід вирізати всі старі гілки в один рік, поки кущ не утворює нові.
Цей та інші сорти саджанців смородини Ви можете придбати на сайті Флоріум.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Смородина біла |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89,95 ₴



