Посадка. Агрус обираэ відкриті сонячні місця, захищені від вітру. Підійдуть місця під кронами дерев. Грунт - родючий, добре дренований. Посадкову яму готують розміром 0,5 × 0,5 × 0,5 м. Яму заповнюють наполовину землесуміші з садової землі, компосту або перегною, далі ставлять саджанець і засипають землею. Коренева шийка повинна бути заглиблена на 5 см. Слабкі гілки видаляють. Після посадки рослину поливають і мульчують грунт. Період посадки - весна або осінь.
Догляд. Агрус - вологолюбна рослина, проте не переносить застою води. У посуху поливають рясно. Підживлюють щорічно навесні комплексними мінеральними або органічними добривами. До цвітіння агрусу, під кожен кущ підсипають деревну золу. Грунт рихлять після кожної підгодівлі. На зиму рослини підгортають. Агрус потребує щорічної обрізки (восени або навесні). Пагони вкорочують, залишивши тільки 4-5 бруньок на гілці. Вертикально зростаючі пагони також рекомендується видаляти. На одному місці агрус росте до 20 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Сварог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Агрус (агрус) |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-60 см |
| Глибина посадки | 11 см |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 109,95 ₴



