Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Базилік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зеленні культури |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 35 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,95 ₴




