Сорт кропу Салют - рослина пізнього дозрівання і дає врожай двічі на сезон. Він чудово росте як у відкритому, так і закритому ґрунті. Першу посадку варто проводити у травні, другу – наприкінці серпня. Для сівби під зиму Салют не підходить.
Рослина добре росте на легких родючих ґрунтах. Кислотність ґрунту має бути нейтральною, на кислих вона не зростає. Якщо у вас кислий ґрунт, і вам його треба розкислити, не вносьте вапно — це може надати кропу червоного кольору, найкраще для цієї процедури підійде зола. Перед посадкою в ґрунт варто внести органічне добриво (коров'як, суміш перегною, нітрофосфорної кислоти та препарату Растворін).
Кріп Салют воліє рости на ділянках, освітлених сонцем. У тіні рослина не росте.
Насіння перед посадкою вимагає підготовки, оскільки погано сходить через ефірні олії, які в них містяться. Підготувати їх можна за допомогою замочування на 4 години, потім витримують у біхроматі натрію. Можна прогріти насіння, а потім обробити стимулятором зростання.
На ділянці, підготовленій для посадки кропу Салют, роблять борозенки приблизно 5 см завширшки та висівають у них насіння. Відстань між ними має становити 20 см. Поглиблюють насіння на 2 см. Після посіву насіння накривають ґрунтом. Поливати після посадки не можна, насіння піде глибше в ґрунт. Полив варто здійснити до посіву насіння.
Особливого догляду за собою кріп не вимагає в період розвитку, тільки періодично варто прополювати бур'яни та проріджувати густі кущі кропу, щоб уникнути розвитку різних захворювань. Полив має бути регулярним. При боротьбі зі шкідниками використовуйте народні засоби, щоб потім не отруїтися при вживанні.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип продукції | Посадковий |
| Культура | Кріп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння приправ |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 14,95 ₴





