Посев. Редис — рослина холодостійка. За °t 2-4 °C насіння починає проростати. Маленькі сходи виносять заморожування до 2-3 °C морозу. Дорослі рослини витримують короткий мороз до 5-6 °C. Оптимальна °C для росту в межах 12-15 °C, у період утворення коренеплодів 16-20 °C тепла. Якщо °t вище, коренеплоди грубіють і стають гострими на смак. Сійте редис на повному сонці, затінення не виносить. Під час пізнього сидіння редис випускає стрілки та не утворює коренеплодів. Корнеплоди не утворюються й у разі браку вологи. Особливо сильно потребує поливання після виростання першого листа, адже тоді починає формуватися коренеплід. Посинь проводять ранньою весною, щойно дасть змогу погода. Насіння висіває рядами за міжряджань 10-12 см, заділяючи їх на глибину приблизно 2 см.
Догляд. Сійте тільки у вологий ґрунт, тоді редис дасть дружні сходинки та чудовий урожай. Після проростання проведіть прорізування так, щоб відстань між рослинами була 2-3 см. Подальший догляд полягає в прополіруванні та поливі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Культура | Редис |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Овочі-коренеплоди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 30,95 ₴


