Посадка. Культурна чорниця - просто знахідка для саду. Ефектні білі квіточки навесні, темно-зелене листя влітку, і вогненно-оранжевий колір листя восени. Але, найголовніше, чим порадує чорниця, це темно-сині ягоди, які так корисні для здоров'я. Росте чорниця на будь-яких грунтах. Кислий грунт - дуже важливий фактор (оптимальний рН 3,8-5). Місце для посадки вибирають сонячне, на відміну від дикоростучої чорниці. Кущики висаджують в ряди. Відстань між рослинами - 130 см, між рядами - 250 см. Час для посадки - осінь, весна. Посадочні ями готують розміром 150 × 150 × 60см. Їх заповнюють наступною сумішшю: грунт, торф'яна крихта і бажано перегнилі дубове листя (2:1:1). Після посадки землю мульчують.
Догляд. Чорниця дуже чутлива до нестачі вологи, але не терпить застою води. Морозостійка рослина. У квітні і в червні підгодовують добривами, які не містять хлору (підійде сіль для добрива хвойних і болотних рослин). Обрізку кущів проводять навесні. Зайву поросль видаляють.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Лохина |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 140 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 139,95 ₴




