Вирощування сорту-гібрида капусти Графіті нескладне, проте трохи відрізняється від інших видів. Насіння висаджують в березні - на початку квітня. Для посадки вибирають просторі ящики з субстратом. Посадку проводять при температурі не нижче +20 ° С. Посадковий матеріал садять на глибину 2-3 см, присипають ґрунтом, поливають і прикривають плівкою для швидких сходів. Висаджування на грядки відбувається в кінці травня.
Посів. Оптимальна температура для росту білокачанної капусти 15-18 ° С. При температурі 25-35 ° С ріст молодих рослин затримується і цим подовжується період до утворення качана, а відсоток рослин, які не сформують качан, зростає. Капуста переносить зниження температури до 5-8 ° С морозу. Найбільш холодостійка вона у фазі розетки. Капуста - світлолюбна і вологолюбна рослина. Інтенсивність сонячного освітлення є чинником, що значно впливає на врожай. При затіненні утворюються пухкі качани. Особливо несприятливо позначається брак світла на молодій розсаді. Для вирощування розсади для ранньої продукції насіння висівають у другій половині лютого в напівтеплий парник. Після сівби насіння присипають тонким шаром ґрунту (близько 1 см), наполовину змішаним з просіяним перегноєм. Після проростання розсаду утримують при температурі вдень 15-18 ° С, а вночі на 3-4 ° С нижче, при помірній вологості і регулярному провітрюванні. Розсада готова для висадки на постійне місце наприкінці березня і початку квітня, коли пройде небезпека тривалих похолодань. За тиждень до висадки розсаду загартовують. Для вирощування розсади середньоранньої капусти посів роблять у другій половині квітня і початку травня, а для пізньої капусти - наприкінці травня - початку червня. Насіння висівають у відкриті грядки. Висаджують розсаду у віці 35-40 днів, з 5-6 справжніми листками, з товстим стеблом і розвиненим корінням. Перед висадкою у розсади вкорочують довге коріння і обрізають частину листя з метою зменшення випаровування.
Догляд. Догляд за капустою після посадки полягає в підтримці ґрунту в пухкому стані, чистим від бур'янів. Для цього потрібно регулярно поливати, підживлювати і 2-3 рази прорихлити ґрунт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для консервування |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 14,95 ₴



