Посадка. Голландські іриси - цибулинні багаторічні рослини з екзотичними і елегантними квітами. Ростуть на вологих родючих грунтах. Цибулинки висаджують на глибину 8-10 см, відстані - 13 см один від одного. Після посадки, грунт мульчують. Іриси можуть також вирощуватися в контейнері. Час посадки - весна.
Догляд. Дуже витривалі. Грунт повинен бути вологим протягом усього періоду вегетації. Рекомендується пересаджувати кожні 3 роки. Після цвітіння, листя обрізають до 15 см. Іриси ідеальні для зрізання. Їх можна вирощувати як однорічні рослини, щорічно викопуючи цибулини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Голландські іриси |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 6/7 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Бордовий, Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81,95 ₴





