
Актинідія аргута Крупноплідна (Великі плоди) 205 Саженцы 1шт. Florium
149,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 421014
Посадка. Для посадки актинідії вибирайте місця з мереживною півтінню. Ділянка не повинна замокати. Так як це витка рослина, то потрібно обов'язково садити біля опори. Може рости на будь-якому типі ґрунту, крім ґрунту з лужною реакцією. Для посадки викопайте яму 60 на 60 см. На дно ями поставте шар дренажу до 15 см. Також додайте суміш перегною і дернової землі, а також 150 г мінеральних добрив. Акуратно розправте коріння і висадіть рослину.
Догляд. Догляд за кущами актинідії включає в себе мульчування куща після посадки і перед зимівлею. Також потрібно навесні і влітку поливати близько 2-3 разів на тиждень. Для того щоб гілки не ламалися, потрібно акуратно їх підв’язувати до опори. Навесні потрібно обрізати пошкоджені або зайві пагони.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Міні-ківі |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 600 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 149,95 ₴


