Посів. Диня – світлолюбива і теплолюбна рослина. Оптимальна температура росту і плодоношення 25-30 ° С, але проростання пилку і запліднення сповільнюються при температурі вище 32 ° С. Це часто є причиною потворності плодів. При зниженні температури нижче 10 ° С ріст рослин припиняється. Часті і тривалі похолодання негативно впливають на паростки, цвітіння і утворення плодів. Дині висівають у другій половині квітня або на початку травня, коли ґрунт вже достатньо прогрівся - температура його повинна бути 12-15 ° С. Дині вирощують на рівній поверхні в гніздах за схемою - 1,5 х 0,5 м. Гнізда викопують діаметром 40-50 см. У кожне гніздо насипають по одній - дві лопати перегною, який зберігає вологість у гнізді до початку посіву. Безпосередньо перед посівом перегній насипають в гніздо, перемішують ретельно з ґрунтом, а залишки перегною використовують для мульчування ґрунту в гнізді після посіву, щоб запобігти утворенню ґрунтової кірки і зберегти вологу ґрунту. У гніздо висівають по колу або в поздовжню борозну 5-6 насінин, закладаючи їх на глибину 4-6 см. Витрати насіння на 100 м ² 15-20г. Для прискорення проростання насіння над посіяними рядками можна спорудити поліетиленові тунельні укриття.
Догляд. Після утворення перші двох справжніх листків проводять проріджування в гніздах. В одному гнізді залишають остаточно по дві рослини. Велике значення має своєчасна обробка ґрунту. Її починають через 10-12 днів після появи сходів. До того як зімкнуться батоги рослин і закриють всю поверхню, ґрунт обробляють регулярно, щоб він залишався рихлим і чистим від бур;янів. Молоді рослини поливають. При дозрівання плодів поливати не слід, тому що це погіршує їх якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Насіння дині |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 17,95 ₴



