Посев. Петрушка — рослина холодостійка. Молоді рослини витримують заморожування до 9 °C морозу, а дорослі прекрасно зимують у відкритому ґрунті. Петрушка досить сухостійка, проте для нарощування вегетативної маси її треба своєчасно поливати. До світла петрушка зовсім не вимоглива, чудово розвивається й у тінистих місцях. Посіничі проводять під зиму або дуже рано навесні. Під зиму висівають у грудні так, щоб виходи з'явилися ранньою весною. Сіють рядками, на відстань 15 см між ними. Сходи петрушки дуже важко пробиваються, тому заглиблюйте насіння на глибину 2-2,5 см, але не глибше.
Догляд. Своєчасно видаляйте бур'яни. Листова петрушка не потребує прорізування. Корневу петрушку прорізують після того, як утворюються 3-4 листочки, залишаючи відстань між рослинами 5-8 см. Листову петрушку підгодовують аміачною силітрою. У суху поливають.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Культура | Петрушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для закусочних консервів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 6,95 ₴




