Перець вирощується розсадним способом. Посів в ґрунт проводиться в контейнери в лютому-березні. Глибина посадки - 2 см.
Пересаджують досить зміцнілі паростки у відкритий ґрунт в кінці квітня - травні. Цей сорт солнцелюбивий і вимагає вологи, тому вибирати слід сонячні місця з захистом від вітру, а також забезпечувати стабільний полив в нежаркий час доби.
Посів. Перець більш теплолюбний, ніж інші культури. Його насіння проростає за 7-9 днів при ° t 20-25 ° С і за 18-20 днів при ° t 13-15 ° С. Найбільше тепла перець вимагає в фазі розсади. Якщо ° t нижче 12 ° С, ріст припиняється. При ° t 0,3 - 0,5 ° С морозу рослини гинуть. Оптимальна ° t для розвитку і зростання перцю 18-25 ° С. Дуже негативно на розвитку рослин позначаються різкі температурні коливання. При ° t нижче 15 ° С і вище 30 ° С - квітки перцю опадають. Для отримання ранньої розсади насіння висівають з кінця січня до початку лютого в парник. Насіння сіють врозкид, зверху присипають шаром ґрунту в 1,5-2 см. Сходи з'являються на 8-10 день. Як тільки утворюються два справжніх листочки, розсада готова до пікіровки. Пікіровку проводять в парник за схемою 8х8 см. У відкритий ґрунт висаджують в кінці квітня - травні. Для пізньої розсади посів проводять пізніше. Як тільки пройде небезпека пізніх весняних заморозків, розсаду можна висаджувати на грядки. При цьому ° t ґрунту повинна бути не нижче 14 ° С.
Догляд. Перець неможливо виростити без поливу. Але врахуйте, що поливати потрібно тільки при необхідності - при перезволоженні рослини жовтіють і квітки опадають. Розпушування проводять тільки після того, як рослина добре вкорениться. Воно повинно бути дрібним, на глибину 5-10 см, тому що коренева система перцю розташовується дуже близько до поверхні ґрунту. Розпушування дозволяє зруйнувати ґрунтову кірку і сприяє кращому провітрювання і прогріванню ґрунту.
Пропонуємо вам насіння перцю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Перець овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 8,46 ₴



