Вам вдасться висадити жоржини Жозефіна, якщо уникати заболочених місць.
Час посадки. Квіти варто висаджувати з середини лютого і до початку квітня під плівку або в оранжереї.
Місце посадки. Жоржини люблять сонячне світло, тому вибирайте місце, де воно в надлишку.
Глибина посадки. Ямка повинна бути розміром 5 см.
Догляд. Жоржини не вимагають постійного поливу, але люблять родючий і з гарним дренажем ґрунт. Тому не варто забувати про постійні підгодівлі мінеральними добривами та розпушування землі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 45-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,95 ₴



