Сорту необхідні поживні ґрунти на сонячних ділянках. Глибина загортання насіння не повинна перевищувати 3 см. Отримати великі головки капусти вдасться при використанні пухких суглинків або чорнозему.
Сорт досить швидко та активно розростається, тому для отримання великого врожаю ряди необхідно проріджувати. Поливи та підживлення на етапі формування суцвіть - найбільш важливий і необхідний догляд. Цвітна капуста може піддаватися хворобам і нападам шкідників, тому бажано обробити рослину від гнилі та комах.
Посів. Оптимальна температура для росту білокачанної капусти 15-18 ° С. При температурі 25-35 ° С ріст молодих рослин затримується і цим подовжується період до утворення качана, а відсоток рослин, які не сформують качан, зростає. Капуста переносить зниження температури до 5-8 ° С морозу. Найбільш холодостійка вона у фазі розетки. Капуста - світлолюбна і вологолюбна рослина. Інтенсивність сонячного освітлення є чинником, що значно впливає на врожай. При затіненні утворюються пухкі качани. Особливо несприятливо позначається брак світла на молодій розсаді. Для вирощування розсади для ранньої продукції насіння висівають у другій половині лютого в напівтеплий парник. Після сівби насіння присипають тонким шаром ґрунту (близько 1 см), наполовину змішаним з просіяним перегноєм. Після проростання розсаду утримують при температурі вдень 15-18 ° С, а вночі на 3-4 ° С нижче, при помірній вологості і регулярному провітрюванні. Розсада готова для висадки на постійне місце наприкінці березня і початку квітня, коли пройде небезпека тривалих похолодань. За тиждень до висадки розсаду загартовують. Для вирощування розсади середньоранньої капусти посів роблять у другій половині квітня і початку травня, а для пізньої капусти - наприкінці травня - початку червня. Насіння висівають у відкриті грядки. Висаджують розсаду у віці 35-40 днів, з 5-6 справжніми листками, з товстим стеблом і розвиненим корінням. Перед висадкою у розсади вкорочують довге коріння і обрізають частину листя з метою зменшення випаровування.
Догляд. Догляд за капустою після посадки полягає в підтримці ґрунту в пухкому стані, чистим від бур'янів. Для цього потрібно регулярно поливати, підживлювати і 2-3 рази прорихлити ґрунт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для вирощування в теплицях |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 100 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 10,76 ₴



