Сьогодні виростити диню на своєму городі не важко. Вирощувати культуру можна насіннєвим та розсадним способами. Насіння сіють у травні на глибину 3-4 см. Рекомендована схема посадки: 40-50 см між рядами та 50-80 між лунками в ряду. Після сходу насіння та появи п'яти та більше листочків необхідно прищипувати паросток над четвертим листком.
Ранньостиглий сорт дині Р-133 невибагливий у догляді та не висуває особливих вимог для посадки. Однак для хорошого плодоношення кращими будуть сонячні ділянки. Збирання врожаю проводиться у серпні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ GL Seeds |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 г |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,95 ₴



