Посадка. Яблуня добре росте на досить пухких і вологих, але не перезволожених грунтах: середніх суглинках і легких чорноземах. Грунт повинен бути пухким, вологою, без перезволоження, рН - 6,1-6,5. Відведіть під яблуні відкрите, але тихе місце, де максимально поєднуються сонячне тепло і легкий вітерець, але без протягу і сильних вітрів. Молоді саджанці садіть окремо від старого саду і далеко від дому. Весняну посадку проводять на початку квітня. Відстань між саджанцями яблунь має становити 4 м, а між рядами - 6 м.
Посадкову яму викопайте глибоку, до 80-100 см. Діаметр ями - 80 см. В яму засипте рослинний перегній або перепрілий гній (до 3-5 відер). З мінеральних добрив додайте 1 стакан суперфосфату, 4 ст. ложки сульфату калію і два відра річкового піску. Все ретельно перемішайте з грунтом, котрий витягли з ями. Після чого розведіть у 10 л води три склянки доломітового борошна або вапна-гідратного і вилийте в яму. Налийте в яму два відра води і залиште її на тиждень. У день посадки саджанця яму можна пролити стимулятором росту. Перед посадкою в яму вбийте кілок, залишивши 50 см над поверхнею, підсипте в яму грунтоживильну суміш, так щоб утворився горбик. Візьміть саджанець, помістіть його на горбок, рівномірно розправте коріння і засипте простий землею без добрива, при цьому коренева шийка повинна бути на 2-3 см вище поверхні грунту. Саджанець кілька разів струсніть, щоб не залишилося порожнеч між коренями, потім грунт добре утрамбуйте, але дуже акуратно, полийте і замульчуйте. В якості мульчі використовуйте сухий перегній шаром 5 см. Шар мульчі буде захищати грунт від випаровування вологи.
Догляд. Полив, підживлення, розпушування, мульчування, обрізка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Червономассячі сорту яблунь |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 100-120 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 149,95 ₴




