Посадка. Виноград належить до світлолюбних рослин. Тільки за гарного освітлення він швидко росте й щорічно плодоносить. Виноград росте на родючих, пухких, волого- та повітропроникних ґрунтах. Найкращі ґрунти — чорноземи. Дівчата, де ростиме виноград, готують заздалегідь: його викопують і додають гній із компостом. Саджанці висаджують у ряди або одиночно. Посадкові ями готують розміром 80×50 см і завглибшки 70 см. На дно ями насипають деревну золу (2 склянки), 10-сантиметровий шар дренажу (гравій, щебен, керамзит). Далі насичують землісуміш (садова земля та мінеральні добрива). Коріння заглиблять на глибину приблизно 45 см, але не більш ніж. Усі нирки саджанців мають бути в ґрунті, і тільки одна — над поверхнею землі. Після висаджування виноград рясно поливають (2 відра води). Виноградний кущ формується штамбом або без штанів. Але зазвичай кущ — це штамб із 4-8 плодовими рукавами, що відходять від нього.
Догляд. Молоді рослини першого року потрібно підв'язати до опори та регулярно поливати до середини серпня. Бурнорослі пагони видаляють для створення плодових рукавів (надаючи 1-2 пасинки на кожні 20-25 см пагони). У літніх рослин прищипують точки росту: не нижче ніж 6 аркушів після кисті на незагрубілих пагонах. Обрізання дорослих кущів краще проводити восени, ніж навесні. Обрізають плодові рукави, добре визріла лозу та сучок заміщення. На плодових рукавах винограду залишають по одній лозі (товщиною 7-9 мм) й один сучок заміщення. Під час обрізання лози залишають 6-10 бруньок, а на сучці заміщення — 2-3 нирки. Насамперед вирізують рукави, уражені хворобою або ушкоджені. Дорослі кущі поливають у разі потреби. Підгодовують восени. Перед укриттям кущів на зиму, їх обробляють від хвороб (наприклад, 3% залізним купоросом, 300 г на 10 л води) і удобрюють. Укривають кущ на зиму лапником (після того, як земля підмерзне).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ранні сорти винограду |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 200-400 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 299,95 ₴



