Посадка. Наступати до посадки цибулин у сад, можна тільки тоді, коли встановитися стійка тепла погода. Це залежно від регіону, друга — третя декада мая. Луковиці проростають тільки тоді, коли температура ґрунту прогрітися до 18-22 °C. Висаджуйте тигредії на відкриті сонячні зони. Досоток — вона стійка, але під час вегетації потребує поливання. Луковиці висаджуйте на глибину 8-10 см, а відстань між ними не менш ніж 15 см. Ґрунт має бути легкою та пухкою. Коли цибулини проростуть, підгодуйте рослину органікою або азотним добривом.
Догляд. Догляд за тигридією полягає в регулярних розпушках, виведенні бур'янів і своєчасних поливах до та вчасно цвітіння. Коли квітки відцвітуть, поливи скоротіть, а коли листя пожовтіють і зав'януть, взагалі не полийте. Відквітлі квіти регулярно видаляйте. Клубні тигридій не пристосовані до наших зим. Їх потрібно викопати після відмирання надземної частини. Викопуйте дуже акуратно, позаяк вони легко травмуються й можуть згніти. Просушіть цибулини впродовж місяця в кімнаті. Після чого помістіть їх у ящики з торфом або піском і перенесіть їх у прохолодне, непромерзоване приміщення (за температури 5-7 °C) або в нижньому кошику холодильника. У чистому вигляді (без торфу) зберігати цибулини не можна, оскільки вони швидко пересихають і гинуть.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ексклюзивні цибулини |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 5/7 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Ліловий |
- Ціна: 54,95 ₴




