Кобею рекомендується висаджувати розсадним методом. Робити це потрібно з кінця лютого до початку березня. Щоб виростити розсаду потрібно:
-
покласти насіння у вологу серветку для набухання;
-
тканину потрібно постійно змочувати, тримати у теплому місці;
-
коли з'являться паростки, насіння потрібно посадити у місткості (3-4 л);
-
насипати в місткість пухкої землі та занурити насіння;
-
у горщик також варто вставити паличку для опори;
-
постійно поливати рослину до пересадки у відкритий ґрунт.
Пересаджувати у відкриту землю можна у травні-червні. Варто вибрати сонячну ділянку, з легким, пухким ґрунтом. Пам'ятайте, що ліані потрібна опора. Кобея 'Кафедральні дзвони' боїться вітрів, при виборі місця посадки це варто врахувати.
Кобея – однорічна рослина, тішити своїм привабливим зовнішнім виглядом вона буде всього лише один рік.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 28,95 ₴




