Сорт здатний рости на будь-яких ґрунтах і при будь-яких умовах, але для отримання окультуреної рослини краще вибирати поживні, в міру вологі, дреновані ґрунти з хорошим сонцем і захистом від вітру. Висаджують саджанці навесні або восени, коли немає небезпеки нічних заморозків. Глибина посадки молодих пагонів залежить від розміру кореневої системи.
Кущ необхідно підгодовувати біля кореня, своєчасно зволожувати ґрунту. Оскільки смородина може піддаватися хворобам, рекомендується обробляти листя і стебла. Зимує смородини вільно, без укриттів і утеплення.
Посадка. Смородина - світлолюбива рослина, але виносить легку півтінь. Віддає перевагу родючим, вологим, слабо кислим грунтам. Період посадки - рання весна, осінь. Посадочні ями готують розміром 0,5 х0, 5х0, 5м. Саджанці висаджують за схемою 2х1, 5 м. При посадці їх заглиблюють на 10 см.
Догляд. Смородина - сама вологолюбна серед ягідних чагарників. Грунт повиненбути вологим, без застою води. При засусі поливають (не менше 2-3 відер під кущ в тиждень). Підживлюють в період інтенсивного росту і після плодоношення. Потребує щорічної обрізки (весною або восени). Не слід вирізати всі старі гілки в один рік, поки кущ не утворює нові.
Цей та інші сорти саджанців смородини Ви можете придбати на сайті Флоріум.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Смородина чорна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 160см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Бордово-чорний |
- Ціна: 89,95 ₴


