
Бегонія Шансон F1 ампельна, суміш 131 Семена 10 гранулшт. Florium
20,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 701055
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ідеальний час для посіву насіння друга половина грудня — перша половина січня. Насіння висівайте в розсадні ящики з легкою, просіяною ґрунтовою сумішшю. Насіння сейте поверхневе, накрийте склом або плівкою. Для проростання насінням потрібне світло. Рослина утворює чудовий віскорд, що рясно розквітає, завдовжки до 50 см. Має високу стійкість до несприятливих погодних умов. Віддаєте перевагу півтинь. Клубнева бегонія — ідеальна рослина для вирощування в балконних ящиках, підвісних кошиках, садових вазах. Висаджуйте їх скрізь, де звисаючі пагони приставлять себе у всій красі.
Зробити замовлення за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазинка посадкового матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння кімнатних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 гранул |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20,95 ₴


