Найбільш яскраве цвітіння у целозії, вирощеної через розсаду. Щоб отримати міцні саджанці, насіння сіють у ящики або теплий парник у першій декаді квітня. Вже після 15 травня садівники одержують дорослу розсаду, придатну для висадки на клумбу. Оптимальна схема посадки: відстань між квітами в ряду – 25 см, міжряддя – 30 см.
Час посадки. Розсаду целозії Джесіка висаджують на клумбу лише наприкінці травня чи на початку червня, коли стабільно встановиться тепла погода. Це важливо, тому що трав'янистий кущ не стійкий до морозу.
Місце посадки. Рослина може успішно розвиватися в сонячному або трохи затіненому місці, бажано, щоб воно було захищеним від вітру. Сорт досить посухостійкий, але любить стабільно вологий субстрат без застою води. Для целозії гребінчастої оптимальна легкий, добре дренований ґрунт.
Низькорослий сорт Джесіка вирощують як балконну контейнерну рослину, використовують як прикрасу інтер'єру терас, патіо та саду. Целозія підходить для клумб, зрізання та сухих букетів (гребінці суцвіть після висихання трохи бліднуть).
Глибина посадки. Заглиблення під посадку розсади целозії мають бути такого розміру, щоб у них вільно поміщалися корені саджанців. Відразу після висаджування квіти поливають і мульчують - це допоможе уникнути випаровування вологи.
Догляд. Щоб літнє цвітіння целозії Джесіка було безперервним, за відсутності дощу рослини потрібно поливати. Мульчування ґрунту подрібненою деревною корою покращить зовнішній вигляд саду, відтінить яскраві гребінці суцвіть і збереже вологу у ґрунті.
Целозія практично не хворіє, тому посадкам не потрібна додаткова обробка від шкідників, грибкових та бактеріальних захворювань.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Детальний асортимент |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,03 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 22,95 ₴




