Ґрунт воліють багатий гумусом, вологий. Можна самим зробити ґрунтосуміш з піску, торфу, землі та перегною. Перед посадкою цибулини бажано проростити. У горщиках їх висаджують в березні в торф. Перед посадкою у відкритий ґрунт спочатку створюють теплий шар з гною, потім додають ґрунтосуміш.
Час посадки. Для посадки канни важливо, щоб ґрунт і повітря добре прогрілися, тому все залежить від регіону, в середньому - це друга половина травня.
Місце посадки. Місце має бути теплим і сонячним, продуватися. У тіні рослина відчуває себе некомфортно.
Глибина посадки. Для непрощених бульб глибина лунки становить 6-9 см. Для пророщених - вона повинна бути набагато більшою, ніж для інших, оскільки в ґрунт ви висаджуєте бульби з горщика разом із земляною грудкою. Відстань між квітками - 50 см.
Догляд. Після посадки поливати слід регулярно, в період цвітіння поливи збільшити, але не заливати. Після того як канни Mix відцвітуть, порції води скорочують до мінімуму. Підгодовують квітку приблизно 3 рази за активний період мінеральними добривами або чергують з органікою.
Після того як рослина відцвітає, квітконос обрізають. Кущі канн потрібно очищати від бур'янів і високо підгортати, щоб захистити кореневу шийку від заморозків. Після перших заморозків пагони зрізають і викопують бульби. Зберігають в прохолодному темному приміщенні до весни.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип посадкового матеріалу | Бульби |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Канни |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | бульба |
| Відстань між рослинами | 45 см |
| Висота рослини | 100 см |
| Час цвітіння | липень |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Глибина посадки | 8 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 214,95 ₴





