Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Жимолость їстівна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 160 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 200 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,95 ₴



