Для успішного вирощування троянди сорту Verano досить дотримуватися елементарних рекомендації по посадці та догляду за рослиною. Невибаглива цариця квітів має просту культивацію.
Час посадки. Найкращим періодом для посадки троянди Verano є осінь - за цей час рослина встигне вкоренитися і дати хороший розвиток на весну. Також саджанці можна висаджувати в ґрунт і у весняний час, коли температура ґрунту прогріється до +10 ° С.
Місце посадки. Для саджанців рекомендують вибирати світлі, сонячні ділянки родючого ґрунту. У місцях, де є надмірна вологість і близьке розташування ґрунтових вод, троянду краще не садити.
Глибина посадки. Для посадки троянди сорту Verano заздалегідь готують посадкові ямки розміром 40х40х40 см, вносять в них добрива, перекопують і висаджують саджанці по зоні щеплення, щоб вона була на рівні або на 1-2 см вище поверхні землі.
Догляд. Роза Verano не вимагає особливих заходів з догляду. Рослинам необхідний регулярний полив, особливо навесні та влітку, і систематичні підгодівлі добривами.
Здоровий зовнішній вигляд підтримують шляхом видалення сухих і хворих пагонів і листя. На зиму зону щеплення вкривають від морозів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Початок цвітіння | Червень |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Колір | Помаранчевий |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Висота саджанця/розсади | 40 см |
| Тип рослини | Саджанець |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Висота дорослої рослини | 110 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Троянди Декоплант |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 90-110 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 193,95 ₴




