Посадка. Вишня краще росте на карбонатних ґрунтах. Під вишню, порівнюючи з іншими плодовими культурами, бажано відводити схили. У період цвітіння вишня потребує надійного захисту від заморозків. Ґрунт має бути пухкою, водо- та повітропроникною, водночас здатною утримувати достатню кількість вологи в кореневому шарі. Вишня не терпить перезволоження й посушливості. Саджанці вишні саджайте відразу на постійне місце, позаяк вона не любить пересадок, особливо в 3-4 років. Для підвищення врожайності висадіть у саду не менш ніж трьох різних сортів вишні або черешні з різними термінами дозрівання, позаяк вишні краще плодоносять за наявності сортів розпилювачів. Весняну посадку проводять на початку квітня.
Посадкову яму викопайте завглибшки 60-80, завширшки — 80 см. У яму засипте рослинний перегінний або перепресий гній (до 3-5 відер). З мінеральних добрив додайте 150 г фосфорного добрива, 60 г калійного та відро річкового піску. Все ретельно перемішайте з ґрунтом, которою витягли з ями, і засипте в яму. Налийте в яму два відра води та залиште її на тиждень. У день саджання саджанців яму можна пролити стимулятором росту. Перед посадкою в яму вбийте кол, залишивши 50 см над поверхнею, підсипте в яму ґрунтопоживну суміш, так щоб утворилася горбик. Візьміть сажанець, помістіть його на пагорб, рівномірно розправте коріння й засипайте простою землею без добрива, водночас коренева шийка має опинитися на рівні ґрунту або на 2-3 см вище поверхні ґрунту. Жажанець кілька разів струсіть, щоб не залишилося порожнеч між корінням, потім ґрунт добре утрампуйте, але дуже акуратно, полейте та замульчуйте. Як мульчі використовуйте сухий перегінний шар 5 см. Шар мульчі захищатиме ґрунт від випаровування вологи. Відстань між саджанціми вишні має становити 2 м, а між рядами 4 м.
Догляд. Поливання, підживлення, розпушування, мульчування, обрізання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Екзотичні дерева |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 200-400 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 100 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 449,95 ₴





