Насіння шавлії потребує достатнього сонячного світла для хорошого проростання, тому в домашніх умовах сіяти краще в кінці лютого - початку березня. Насіння кладуть на поверхню землі з інтервалом в 5 см, потім злегка вдавлюють стаканчиком або тарілкою та обертають поліетиленом. У приміщенні підтримується температура на рівні 22 ° С. Через 7-14 днів можна спостерігати появу сходів. Саджанці ростуть швидко, тому температуру в приміщенні постійно контролюють і знижують приблизно до + 12-16 ° С. У відкритий ґрунт загартовані саджанці висаджують в кінці травня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,95 ₴



