Рослини Кобе стануть гарною прикрасою садового простору. Квіти чудово поєднуються з ліаною, Азаріною. У наших умовах коріння рослини рекомендовано вкривати на зимовий період.
Час посадки. Якщо квіти вирощуються розсадним способом, посадка проводиться в березні. У разі висадки матеріалу відразу у відкритий ґрунт - в травні-червні.
Місце посадки. Для Кобе найкращим місцем стане сонячна ділянка землі.
Глибина посадки. Посадковий матеріал замочують в стимулятор зростання. Субстрат укладають плоскою частиною вниз на 1 см вглиб. Для розсадного способу використовують індивідуальні горщики. Перші паростки з'являться через кілька тижнів. Коли на вулиці встановиться постійне тепло, розсаду разом із землею висаджують у відкритий ґрунт на відстані 50-70 см.
Догляд. Догляд полягає в створенні опори, регулярних поливах, знищенні бур'янів і видаленні відцвілих бутонів. Розсаду перед висаджуванням пікірують і вносять добрива.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 16,16 ₴




