Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Фрезія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 60 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Фрезія для вигонки |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Кімнатні, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 40-60 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54,95 ₴





