
Айстра суміш Півонієподібна низька 3г 131 Семена 3 гшт. Florium
32,95 ₴
28,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 726887
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,01 ₴


