Цибулини даного сорту вирощують як без, так і за допомогою додаткових препаратів. Перед переміщенням посадкового матеріалу в ґрунт, його можна замочувати в спеціальних укорінювачах.
Час посадки. Лілія Touchstone висаджується в добре прогрітий ґрунт. Цибулини швидко приживаються при посадці у квітні або в жовтні.
Місце посадки. Сонячне місце або мереживна тінь - те, що необхідно сорту. Рослина добре себе почуває в нейтральних і слабокислих ґрунтах.
Глибина посадки. Сорт висаджують на глибину 10 - 15 см і прикривають пухкою землею.
Догляд. Лілія - невибаглива рослина. Квітці необхідний помірний, але регулярний полив. Позитивно впливають на зовнішній вигляд підгодівлі, розпушування ґрунту. Після того, як цвітіння закінчилося, необхідно зрізати всі стебла, залишивши лише кілька сантиметрів над землею.
В інтернет магазині Флоріум можна купити ОТ гібриди.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 130-140 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для горщиків, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 59,95 ₴



