


Лілія Double Surprise (Махрова квітка) Ароматная 136 Луковицы 1шт. Florium
79,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203688
Домогтися дивовижної краси цвітіння лілії Double Surprise досить просто. Дотримуючись рекомендації щодо посадки цього сорту, рослина незабаром порадує спочатку розлогим листям, а після і яскравим цвітінням.
Час посадки. Оптимальні місяці для посадки лілії: квітень, травень, жовтень, листопад.
Місце посадки. Double Surprise воліє півтінь або сонце. До ґрунту квітка не вимоглива, але краще приживається в слабокислих ґрунтах з гарним дренажем.
Глибина посадки. Для цибулин слід підготувати лунку глибиною 15 см.
Догляд. Під час догляду за лілією Double Surprise труднощі зустрічаються вкрай рідко. При помірному і регулярному поливі рослина не піддається хворобам і тривалий час зберігає свіжість. Підживлення потрібно вносити 1 - 3 рази з весни до осені, воно подарує лілії насиченість фарб і поштовх до зростання. На зиму стебла зрізаються, а цибулини накриваються корою, листям, перегноєм.
В нашому інтернет магазині можна купити орієнтальні лілії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ароматні лілії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 110 - см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 79,95 ₴


