Посадка. Для посадки винограду вибирають сонячне, тепле, захищене від вітру місце. Підійдуть південні стіни будинків. Грунт - будь-який, добре дренований. Посадкову яму готують глибиною 60 - 100 см і шириною 100 см. Відстань від стіни - 50 см. На дно обов'язково кладуть дренаж товщиною близько 25 см, далі яму засипають землесумішшю (садова земля, пісок, торф і перегній, узяті в рівних частках). Саджанець підв'язують до опори. Після посадки рясно поливають. Кращий час для посадки - весна.
Догляд. Виноград потребує регулярної підгодівлі. Підживлюють навесні комплексними мінеральними добривами. Поливають - тільки за посухи, а рослини біля стін - регулярно. У перший рік після посадки, рослину не обрізають. Всі наступні роки - обрізають восени. При швидкому рості верхівки зелених пагонів видаляють (прищипування). На зиму лозу пригинають до землі і вкривають. Навесні грунт мульчують.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Безнасінні сорти винограду |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 200 см |
| Глибина посадки | 30 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 949,95 ₴


