Посадка.
Ялівець Suecica може рости в різних типах грунту, але він найкраще зростає в добре дренованому, помірно вологому грунті. Рослину краще посаджувати на сонячному місці, але вона також може рости в півтіні. Рекомендується садити його на відстані 0,5-1 метра один від одного. Посадкову яму для ялівцю готують 2-3 рази ширше, ніж сам корінь з грудкою. Зазвичай глибина посадки становить 70 см. Якщо грунт глинистий, то яму заповнюють сумішшю з торф'яної крихти, дернової землі і піску (у співвідношенні 2: 1: 1). На дно насипають шар дренажу. Грунт навколо рослини добре утрамбовують і мульчують торфом або тирсою, досить товстим шаром (близько 8 см). Оптимальний час для посадки: квітень-травень і кінець серпня - вересень.
Догляд.
Ялівець Suecica дуже мало проблемний, йому не потрібен особливий догляд. Регулярне поливання в період сухого клімату, обрізка для підтримання форми та видалення хворих або пошкоджених гілок, будуть достатні для збереження цієї рослини в хорошому стані.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Ялівець |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | лютий |
| Висота рослини | 4 м |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 219,95 ₴




