Посадка. Фрезію вирощують цілий рік, найчастіше - для зимового цвітіння в горщиках або теплицях. Можна вирощувати її і у відкритому грунті на сонячних, захищених від вітру місцях. Якщо бульбоцибулини висадити в квітні, то цвісти фрезія буде в серпні-вересні, а продовжити цвітіння можна викопавши восени рослина і посадити його в горщик. Бульбоцибулини висаджують рядами на відстань 12-15 см один від одного, глибиною 12 см на легких грунтах, і близько 6 см на важких. У горщики фрезію висаджують групами в липні-серпні. Глибина посадки - 5 см. В один горщик діаметром 12 см поміщають до шести клубнелуковиц. Забезпечують опору.
Догляд. Фрезія потребує регулярного поливу. Надлишків добрив, як і надлишків вологи, краще уникати. Грунт розпушують. Цибулини на зиму викопують і зберігають у сухому торфі або тирсі. Якщо фрезія вирощується в горщиках, то їх виставляють на відкрите повітря до осені, потім заносять в прохолодне приміщення. Зацвітає вона в січні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | CS Weijers |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 40-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Кімнатні, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 59,95 ₴





