Посадка. Гортензія потрібна півтінь. Так як, на сонці квітки втрачають свій яскравий колір. Гортензія невибаглива до грунту, однак, вапняні грунти їй не підходять. Садять рослини навесні або восени. Ямки копають глибиною від 30 до 70 см, приблизно такої ж ширини. В ямки насипають землесуміш з садової землі, торфу, піску. Кореневої шийки не заглубляйте. Садять на відстані 2 м один від одного. На одному місці без пересадки рослина росте 10 і більше років.
Догляд. Гортензії дуже вологолюбні. Невипадково їх назва перекладається як 'згорьована по воді'. Вони вимагають рясного поливу м'якою водою, не містить вапна. До осені кожні два тижні квітучі гортензії підгодовують розчином мінеральних і органічних добрив. При пожовтінні листя, що є ознакою хлорозу, рослини, поливають 2-3 рази розчином солей заліза. Особливість гортензії - не виносить перегній: але викликає загнивання коріння. Не любить гортензія і гній. На зиму вкривають перші 2-3 роки. Дорослі рослини не вимагають укриття. Навесні проводять обрізку: видаляють слабкі, тонкі і пошкоджені пагони.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Гортензія волотиста |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 100-130 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4-6 гілок |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Рожевий |
- Ціна: 229,95 ₴





