Посадка. Гортензія потрібна півтінь. Так як, на сонці квітки втрачають свій яскравий колір. Гортензія невибаглива до грунту, однак, вапняні грунти їй не підходять. Садять рослини навесні або восени. Ямки копають глибиною від 30 до 70 см, приблизно такої ж ширини. В ямки насипають землесуміш з садової землі, торфу, піску. Кореневої шийки не заглубляйте. Садять на відстані 2 м один від одного. На одному місці без пересадки рослина росте 10 і більше років.
Догляд. Гортензії дуже вологолюбні. Невипадково їх назва перекладається як 'згорьована по воді'. Вони вимагають рясного поливу м'якою водою, не містить вапна. До осені кожні два тижні квітучі гортензії підгодовують розчином мінеральних і органічних добрив. При пожовтінні листя, що є ознакою хлорозу, рослини, поливають 2-3 рази розчином солей заліза. Особливість гортензії - не виносить перегній: але викликає загнивання коріння. Не любить гортензія і гній. На зиму вкривають перші 2-3 роки. Дорослі рослини не вимагають укриття. Навесні проводять обрізку: видаляють слабкі, тонкі і пошкоджені пагони.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Життєва форма | Декоративний чагарник |
| Рід рослини | Гортензія |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Максимальна тривалість життя | 10 років |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Ботанічні характеристики | |
| Швидкість зростання | Середня швидкість |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Розташування | Півтінь |
| Висота дорослої рослини | 1 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Гортензія волотиста |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 4-6 гілок |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Висота рослини | 80 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 229,95 ₴





