Троянда бордюрна Ruby Star — це чудова рослина, яка стане доповненням до будь-якого саду. Її відмітна риса — яскравий червоний колір пелюсток, який має особливо ефектний вигляд на тлі зеленого листя. Вона морозостійка, але потребує укриття на зиму. Троянда Ruby Star підходить для групової й одиночної посадки, а також для вирощування в горщиках і контейнерах. Це чудова рослина для створення яскравих акцентів у вашому саду.

Зовнішній вигляд і аромат:
- Період цвітіння: червень-сентябр
- Колір квітки: червоний
- Діаметр квітки: 0-5 см
- Висота рослини: 60-70 см
- Колір листя: зелений
- Аромат: легкий, приємний
Посадка. Посадку троянд здійснюють навесні та восени. Вибираючи місце для троянди — врахуйте, що вона любить відкриті сонячні місця, родючу, добре підібрану ґрунт, і свіже повітря. Не переносить надмірної вологості та місць із високим залиганям ґрунтових вод. Місце, де ростимуть троянди, потрібно підготує заздалегідь, якщо троянди садитимете навесні — посадкові ямки підготуйте з осені, якщо восени — навесні. Ямки викопують розміром 40 х 40 х 40 см. Поливають, після того як вода увійде в землю, у ямку насипають суміш із перегною та землі. Саженець розмішають так, щоб місце щеплення було на рівні або трохи вище ґрунту (на 1-2 см). Коріння присипають ґрунтом, поливають, а лунки мульчують перегною або торфом. Відстань між трояндами має бути щонайменше 30 см, а між рядами — не менш ніж 90 см.

Догляд. Внесення добрив і підживлення обов'язкові. Потрібен у прищипці, приймання з формування куща, видалення слабких пагонів і дикої порослі підвоєння.
На зиму потребує укриття, перед яким із куща видаляють усі квітки, листя і невибухлі верхівки пагонів, а кущ заколисують землею та прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мулькою. Утечі ремонтантних троянд пригинають до землі та закривають хвойним лапником, пагони плетистих троянд укладають на лапник, покривають утеплювальними матеріалами (толь, рубероїд іноді — гною).
Навесні щойно попльє не забудьте зняти укриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Низькорослі (Бордюрні) |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Початок цвітіння | Червень |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Колір | Червоний |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Висота саджанця/розсади | 40 см |
| Тип рослини | Саджанець |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Висота дорослої рослини | 70 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Бордюрні (патіо) рози |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 199,95 ₴




