Посадка. Для вейгели обберіть сонячну, (або слабку півть), захищену від вітру ділянку. Оскільки квіти вейгели дуже страждають від вітру. Ґрунт — родюча, пухка, не терпить перевологості. Викопайте ямку завглибшки та завширшки 50 см. Почвенну суміш складіть із листової землі або перегною, піску та дернової землі (2 : 1). На дно ямки обов'язково насипте дренаж — гравій і пісок шаром 15 см. Ямку добре полейте. Помістіть рослину та засипте ґрунтовою сумішшю. Корневу шийку не заглиблюйте, залиште її на рівні землі. Відстань між кущами має бути не менш ніж 1,5-3 м. Полейте. Замульчуйте деревними тирсами.
Догляд. Під час посушливого поливання (рослина вологолюбна).Для зимівки — кореневу систему замульчуйте компостом, торфом або листям. Гілки нахиліть до землі, і покрийте листям і землею. Коли випаде сніг, утрамбуйте його. Навесні, щойно хвилин морози зніміть укриття. Вейгела цвіте вперше на пащах минулого року, тому від перезивання квіткових бруньок залежить, чи буде цвітіння. Підгодовуйте рослину: вперше навесні, ще по снігу, вдруге в період бутонізації. Весною видаліть пошкоджені морозом пагони. Один раз на 2-3 роки проводять омолоджувальну обрізку (здаліть старі пагони). Обрізання краще проводити відразу після цвітіння.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Вейгела |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 200 см |
| Глибина посадки | 40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 114,95 ₴




