Посадка
Зробіть тонкий шар землі (приблизно 2-3 см) в контейнері або лотку для мікрозелені. Розсійте насіння коріандру рівномірно по всій поверхні землі і незначно притисніть його. Збризкуйте насіння водою, але не залишайте їх занадто мокрими.
Розмістіть контейнер з насінням коріандру на яскравому місці, де вони отримуватимуть достатньо світла. Можна використовувати штучне освітлення, якщо недостатньо природного світла.
Догляд
Коріандр віддає перевагу прохолодним температурам, тому оптимальний режим для його росту в мікрозелені - від 15 до 20 градусів Цельсія. Уникайте занадто високих температур, оскільки це може призвести до прискореного висихання паростків.
Підтримуйте регулярний режим поливу, щоб земля була вологою, але не пересичена. Застосовуйте полив рівномірно, уникайте утворення стоячої води, оскільки це може спричинити гниль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насіння України |
| Культура | Салат |
| Тип продукції | Мікрозелень |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Салат овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 3-10 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 17,06 ₴



