Посев. Кабачки — теплолюбні рослини. Молоді рослини дуже раніми, навіть слабкі весняні заморожування призводять до загибелі. Кабачки не утворюють плодів, якщо температура вночі опускається нижче 11 °C. Найкраща температура для їхнього росту та плодоносіння 26-28 °C. Насіння сіє гніздовим способом. Глибина закладення насіння 5-7 см. Відстань між рослинами 70-80 см. Для отримання ранньої продукції практикують розсадний спосіб. Розсаду вирощують у горщиках.
Догляд. Для формування величезної вегетативної маси кабачки витрачає багато води, що зумовлює їх велику вологолюбність і малу вологостійкість. Оптимальна вологість ґрунту — 70%. У період дозрівання плодів вологість ґрунту має бути нижчою. У разі браку вологи молоді плоди опадають або набувають грубої консистенції. Кабачки є надзвичайно світлолюбними рослинами у зв'язку з чим їх потрібно висівати на сонячних місцях. Найкраще кабачки ростуть і плодоносять на вологомісткому, повітропроникному та теплому ґрунті, багатому на поживні речовини. Дуже ефективне добриво тягом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Гібридні кабачки |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 5-7 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 70 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 40,95 ₴


