Лілії цього сорту можна висаджувати як поодинці, так і групами. У групових посадках вони виглядатимуть ефектніше, але важливо передбачити відстань між рослинами в 15-25 см, щоб не створювати конкуренції за світло та воду.
Час посадки. Оптимальним часом висаджування великоквіткових лілій вважається весна після того, як прогріється земля і стануть неможливими поворотні заморозки. У цей час цибулини добре розвиваються, нарощують потужну надземну частину. У регіонах з теплим кліматом висаджування цибулинних рослин можливе вже у квітні, на півночі доведеться почекати до другої половини травня. Іноді сортові лілії купують наприкінці літа чи восени. Осінню посадку варто перенести на другу половину сезону, коли досить похолодає. Це важлива умова для того, щоб цибулини не проросли завчасно. Проростання значно знижує шанс лілій пережити зиму без ушкоджень.
Місце посадки. Пряме сонячне освітлення без затінення сприяє формуванню великих бутонів, тому варто вибирати відкрите розташування. Культура витримує розсіяну тінь, але не більше 2-3 годин на добу. Земля під посадку повинна бути родючою, пухкою, проникною для тепла та вологи. Лілії не люблять кислих ґрунтів, рекомендується попередньо розкислити субстрат на клумбі, внісши сухе вапно. Найкраще рослини цвітуть у ґрунті з показником pH 5.5-6.5. Лужна земля також підійде під посадку квітів, але її слід змішати у рівних пропорціях із меленим торфом.
Глибина посадки. Існує єдине правило для посадки будь-яких цибулинних культур - готують ямку глибиною в три висоти посадкової цибулі. Глибина, на яку висаджують цибулину, залежить від її величини.
Догляд
Протягом літа посадки лілій кілька разів прополюють від бур'янів. Якщо літо сухе, потрібне прикореневе зрошення. Не варто поливати квіти по листах, щоб не викликати спалахи грибкових захворювань. У період цвітіння важливо щодня зрізати зів'ялі бутони, щоб не дозволити рослині формувати насіння.
Заходьте частіше в наш інтернет магазин декоративних рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Орієнтальні лілії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
- Ціна: 72,95 ₴



