Посадка. Фуксію можна вирощувати як ампельні рослини, підвішуючи в кашпо. Фуксія любить сонячні місця на вікнах, що виходять на східну і західну сторони, але переносить і притінення, може рости на північних вікнах. Влітку чудово росте на балконі.
Рослину висаджують у горщики; до грунту - невибаглива, оптимальна землесуміш з волокнистого торфу, листяної землі та піску в співвідношенні 3:2:1.
Догляд. Влітку фуксія вимагає рясного поливу, обприскування м'якою, теплою водою. Кожні 7-10 днів рослину підгодовують мінеральними і органічними добривами по черзі.
Восени занесіть рослину в приміщення, поливайте і підгодовуйте рідше з пониженням температури.
Зимувати фуксія повинна в прохолодному, добре провітрюваному приміщенні на вікнах, що виходять на північну сторону, при температурі не вище +10 С. При такій зимівлі рослина відпочиває. Поливайте рідко, але щоб не пересохла земля.
Щороку навесні рослину пересаджують. Пагони обрізають на 1/3. Полив збільшують з підвищенням температури.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Фуксія |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | вересень |
| Висота рослини | 180-200 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 25 см |
| Тип садивного матеріалу | Розсада |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, Рожевий |
- Ціна: 108,95 ₴



