Рослину можна висаджувати на дачних ділянках і в парках, оскільки вона не вимагає частого догляду.
Час посадки. Посадка Еремурусу проводиться з серпня по жовтень. У разі весняної висадки рослини отримати цвітіння можна тільки на наступний сезон.
Місце посадки. Квітуча рослина добре сприймає і сонце, і півтінь. Досягти максимальних розмірів еремурус здатний тільки в легких дренованих ґрунтах, що не виснажені іншими культурами.
Глибина посадки. Цибулини необхідно розташувати на глибину не менше 5-7 см і інтервалом в 5 см.
Догляд. Довгий час рослина дарує красу цвітіння і до самих холодів прикрашає листям територію, не вимагаючи ретельного догляду. Але і необхідний агродогляд зовсім нескладний. Квітку потрібно нечасто, але регулярно поливати та підгодовувати добривами. Викопуються цибулини Oase раз в 5 років для розподілу і пересадки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | M. Thoolen |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | бульба |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 209,95 ₴





