Посадка. Часник найкраще росте на ділянках із родючим, нейтральним ґрунтом. Найкращі попередники — огірки, кабачки, капуста. Не можна розміщувати його вдруге на одне й те саме місце або висаджувати після лука. Часник — світлолюбна рослина. Тому місце для посадки вибирають сонячне або півтонене. Осіння ґрунт обробляють на глибину приблизно 30 см, удобрюють органічними та мінеральними добрива (наприклад, 200-400 кг перепресьного гною і 4 кг суперфосфату на 100 м2). Озимий часник найкраще вирощувати в грядах заввишки 15-20 см. Для посадки вибирають великі зубки, які відокремлюють від цибулини безпосередньо перед посадкою. Їх висаджують донцем вниз у борозенки на відстань 10-15 см одна від одної. Глибина посадки — 5-8 см. Відстань між борозенками — приблизно 20 см. На площу 100 м2 витрачає 10-12 кг цибулин. Урожайність озимого часнику — 60-70 кг зі 100 м2.Оптимальний період для посадки озимого часнику — друга половина жовтня.
Догляд. Основний догляд за рослинами зводиться до розпушування, прополювання та поливання. Під час утворення та зростання листового апарату часник найбільш вимогливий до вологи. Квіткові стрілки потрібно обов'язково виламувати так, як використовуються поживні речовини на живлення квіток і насіння. Озимий часник дозріває в червні — на початку липня, а яровий — усередині липня. Часник готовий до прибирання, якщо його листя пожовтіли. Часник прибирають у суху погоду. Рослини висмикують руками або підкопуються лопатою і залишають для просушування на 4-5 днів (за допомогою потрапляння прямих сонячних променів). Якщо часник сплітатиметься у вінки, вижирають підсихання листя. Після просушування обрізають корені та стебла, залишаючи біля цибулин шийку завдовжки 3-4 см. Здорові цибулини укладають у ящики шаром 15-20 см і зберігають у сухому приміщенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння цибулі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | вересень |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 250 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 40-50 мм |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
- Ціна: 214,95 ₴



