Посадка
Фундук Каталонський вимагає добре дренованого ґрунту та достатньої кількості сонця. Рекомендується розміщувати дерево на відкритих ділянках з мінімум 6 годинами сонця на день.
Догляд
Під час першого року після посадки необхідно регулярно поливати молоду рослину. Далі, фундук Каталонський вимагає невеликого догляду, такого як регулярний полив у період сильних спек, розрідження заростей та обрізування у відповідності до потреб рослини. Крім того, рекомендується проводити регулярні добривні підживлення, щоб забезпечити дереву достатню кількість поживних речовин для здорового росту та розвитку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Фундук |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 300-400 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 100 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184,95 ₴


