Посадка
Обирайте добре дреновану ґрунтову суміш та місце з відмінною сонячною або напів тіньовою експозицією. Посадіть рослину на глибину близько 5-10 см та залиште між рослинами відстань близько 30-45 см.
Догляд
Регулярно поливайте монарду, особливо під час спекотного літа. Переконайтеся, що ґрунт залишається вологим, але не занадто.
Підживлюйте рослину добривами для квіткових рослин весною та влітку, щоб підтримувати її ріст і цвітіння.
Після першого цвітіння обрізайте в'ялі квітоніжки, щоб сприяти подальшому цвітінню.
Монарда пурпуровий бузок витримує легкі морози, але у зимовий період слід забезпечити додаткове укриття шаром мульчі навколо рослини.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння приправ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Базилік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Зеленні культури |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60-140 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,26 ₴




